Już we wrześniu zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w wyzwaniu. Pokonajmy we wrześniu milion kilometrów, a 100 000 złotych trafi na leczenie dzieci chorych na nowotwory. A dlaczego we wrześniu? Ponieważ jest to światowy miesiąc świadomości nowotworów dziecięcych.

Wrześniowa edycja RakReatonu jest częścią społecznej kampanii edukacyjnej “Złota Wstążka” – ściśle związanej z onkologią dziecięcą. W tym roku skupiamy się na białaczce – objawach, leczeniu, powikłaniach oraz uświadomieniu wszystkim, że z nowotworem krwi można wygrać. Chcemy sprawić, aby dzieci nie umierały na białaczkę.

Ty też zrób coś dla nich! Podejmij we wrześniu wyzwanie rekreacyjne. Nie musisz być sportowcem, aby wziąć udział w RakReatonie! Liczy się każdy wysiłek fizyczny – spacer, nordic walking, bieg, jazda na rowerze. Wspólnie chcemy osiągnąć cel – milion pokonanych kilometrów!

Jak zbierać kilometry, punkty, kalorie?
Udział w wyzwaniu rekreacyjnym umożliwia aplikacja Activy. Wystarczy ja pobrać i zainstalować -> https://activy.app/pl!

1

Po ściągnięciu aplikacji Activy z Google Play lub AppStore, rejestrujesz się i dołączasz do otwartego wyzwania pod nazwą „RakReaton – ratujemy dzieci chore na raka”. Sam wybierasz rodzaj aktywności: może to być bieganie (spacer, jogging i nordic walking też się tutaj liczą!)
i jazda na rowerze. Można wybrać każdą z powyższych form rekreacji.

2

Jest też opcja połączenia konto z aplikacjami: Strava, Garmin Connect lub Polar Flow. Nie trzeba rezygnować z dotychczasowych aplikacji! Ale UWAGA! Trasy będą zapisywane dopiero od momentu zsynchronizowania kont.

3

Ruszasz się, kiedy masz ochotę. Nigdzie nie deklarujesz swoich zamiarów, nikt nie będzie Cię sprawdzał, ale pamiętaj, że im więcej Twojej aktywności, tym lepszy wynik ogólnego wyzwania!

4

Jeśli chcesz, dzielisz się swoimi postępami z wyzwania w mediach społecznościowych, koniecznie dodając do wpisu #rakreaton i #zlotawstazka.

5

Możesz wpłacić „wpisowe” na konto Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. Ten krok nie jest obowiązkowy, bo udział w wyzwaniu jest bezpłatny. To ma być zabawa ze świadomością, że w ten sposób wspierasz dzieci chore na nowotwory, ale będzie nam miło, jeśli dołożysz swoją cegiełkę w postaci dowolnej wpłaty.

6

Za udział w akcji otrzymasz dyplom.

7

Dołącz do RakReatonu w dowolnym czasie od 1 do 30 września. Podczas trwania wyzwania zaproś znajomych i rodzinę do wzięcia udziału razem z Tobą!

8

Regulamin wyzwania znajdziesz TUTAJ.

Partnerzy akcji:

Grupa IMPEL Fundacja LOTTO

Partner technologiczny:

Activy

Kontakt

Masz pytania? Odpowiemy!
Chcesz dołączyć jako partner programu? Napisz!
Marynia Moś, marynia.mos@naratunek.org, tel. +48 600 018 883

Każdy kilometr to wsparcie finansowe na walkę z nowotworami u dzieci. Wspieraj dzieci każdym pokonanym kilometrem!

Poznaj naszych ambasadorów!